ثبت شرکت | ثبت برند | صورتجلسه تغییرات

تعمیر پمپ انژکتور گازوییل موتور دیزلی کشتی

 تعمیر پمپ انژکتور گازوییل موتور دیزلی کشتی یکی از نیاز های اساسی هر شرکت و سازمان .کشتیرانی می باشد

تکنیک دیزل بوش: 

شرکت تکنیک دیزل بوش از سال 1380شروع به تعمیر و خدمات رسانی در زمینه موتورهای دریایی شاخه سوخت رسانی (پمپ انژکتور)و همچنین تأمین ونگهداری این نوع موتورها کرده است و مفتخر به همکاری با شرکت و ارگانهای محترمی همچون : تاید واتر،بندر امام(پرسپولیس،روبیا) و ایران آب راه بوده است. 

لذا تکنیک دیزل بوش آمادگی خود را جهت اراعه این نوع خدمات به سایر ارگان و شرکت ها نیزاعلام می دارد.

موتور دیزل: 

موتور درون سوزی که در آن از چرخه دیزل برای ایجاد حرکت استفاده می شود.فرق آن با دیگر موتورها استفاده از احتراق در اثر تراکم است. 

کلمه دیزل نام مختصر مهندسی به نام رودلف دیزل است که در سال 1892 پس از چهارده سال کار شبانه روزی ,نوع خاصی از موتوراحتراق داخلی را به ثبت رساند. 

  

موتورهای دیزلی کشتی: 

طی سالهای متمادی پس از اختراع موتور دیزل  موتور کشتی های غول پیکر عمدتاً و منحصراً در کارهای سبک و سنگین از قبیل تولید برق ,راندن قایق های مسافری وباری استفاده شده است.به لطف پیشرفت تکنولوژی ,امروزه در بسیاری از کشتی ها از میل بادامک،زنجیر چرخ دنده،پمپ های هیدرولیکی و دیگر اجزای موتور کشتی کم کاربرد صرف نظرشده است.

قدرت موتور کشتی ها با توجه به نوع کاربری و جثه آنها متغییر میباشند،بزرگترین موتور کشتی جهان تا به امروز 109.000 اسب بخار قدرت دارد.کشتی های کانتینری جزء بزرگترین و سنگین ترین وسایلی هستند که روی دریاها به آرامی حرکت می کنند و بیش از 365متر طول دارند و می توانند 10000تا16000کانتینر فولادی 6متری را در یک سفر حمل کنند. 

    

 

نظرات (0)

نظر خود را بنویسید